Japonia i rybki, czyli pedicure doskonały – rybki pedicure Warszawa

Zadbane i wypielęgnowane paznokcie to marzenie każdej kobiety. Teraz z łatwością można spełnić owo marzenie przy pomocy techniki stylizacji oraz pielęgnacji paznokci pochodzącej rodem z Kraju Kwitnących Wiśni czyli Japonii.

pedicure japoński Warszawa

Manicure i pedicure japoński Warszawa to nowa propozycja zabiegów pielęgnujących paznokcie. Znany na świecie sposób, w Polsce jest stosunkowo nowym trendem. Historia jest tej techniki sięga 400 lat wstecz. Zapoczątkowały ją oczywiście Japonki. Wymyślony i opracowany przez nie zabieg polega na wcieraniu specjalnej pasty oraz pudru przy pomocy specjalistycznych polerek. Efekt jest bardzo podobny do popularnego french manicure. Manicure i pedicure japoński to doskonały sposób, by skutecznie odświeżyć wygląd paznokci i przywrócić im pełnię blasku, a także zregenerować łamliwe paznokcie.

rybki pedicure Warszawa

Aby jednak pedicure wyglądał jak prawdziwy pedicure, warto zadbać o całościowy wygląd swoich stóp. Piękne paznokcie nie pomogą na popękaną i przesuszoną skórę stóp, a przede wszystkim pięt. Aby pozbyć się skutecznie i bezproblemowo martwego naskórka można wypróbować bardzo przyjemny zabieg naturalny, jakim jest rybki pedicure Warszawa.