Mezoterapia w Kielcach. Mezoterapia igłowa i bezigłowa Kielce

Mezoterapia to zabieg, który pozwala zatrzymać skutki upływającego czasu. Doskonale poprawia kondycję skóry oraz pomaga w zatrzymaniu nieestetycznego łysienia, stymulując wzrost włosów.

Mezoterapia igłowa Kielce

Mezoterapia igłowa Kielce jest zabiegiem inwazyjnym lecz niechirurgicznym. Taki zabieg przeprowadzany jest w gabinecie dermatologicznym lub medycyny estetycznej. Podczas zabiegu wprowadza się przy pomocy strzykawki z igłą przede wszystkim w głębokie warstwy skóry odpowiednie, silnie działające substancje aktywne. To one powodują efekt zwiększenia nawilżenia skóry oraz poprawę jej elastyczności. Zabieg mezoterapii igłowej jest dosyć bolesny. Dlatego przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym.

Mezoterapia bezigłowa Kielce

Mezoterapia bezigłowa Kielce jest przeznaczona dla osób, które w krótkim czasie chcą bezboleśnie uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia w postaci widocznego ujędrnienia, a także poprawy elastyczności skóry. Zabieg doskonale niweluje cellulit, drobne zmarszczki z twarzy, szyi oraz i dekoltu, spłyca blizny potrądzikowe. Zabieg opiera się na stosowaniu specjalnych impulsów elektrycznych. Przy ich pomocy otwierają się kanaliki skórne. Przez nie są wprowadzanie w głąb skóry substancje aktywne.