Usuwanie płytkich zmarszczek i poprawa stanu skóry – wampirzy lifting

Wiele kobiet marzy o znacznej poprawie stanu skóry oraz likwidacji zmarszczek. Tego typu efekt zazwyczaj nie może być uzyskany przy pomocy kosmetyków. Dlatego też w takim przypadku należy zdecydować się na zabiegi przeprowadzane w salonach kosmetycznych albo klinikach medycyny estetycznej.
Poprawę stanu skóry oraz likwidację zmarszczek można uzyskać na wiele sposobów. W przypadku niewielkich zmarszczek możliwe jest zlikwidowanie ich na przykład poprzez zastosowanie dermabrazji. Inną opcją jest tak zwany wampirzy lifting. Na czym polega zabieg tego typu?

 

Zabieg polegający na zastosowaniu krwi, a właściwie osocza osoby, która poddaje się zabiegowi jest nazywany właśnie wampirzym liftingiem. Osocze wstrzykiwane jest płytko pod skórę w taki sposób, aby dostało się ono do skóry właściwej. Osocze jest właściwie uzdatniane tak, aby efekty były jak najlepsze.
Czy warto decydować się na tego typu zabieg? Taki lifting jest zazwyczaj wybierany przez osoby, które są uczulone na wiele środków wypełniających. Osocze pozyskane z krwi nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i jest dobrze przyjmowane przez organizm.