Mezoterapia w stolicy. Mezoterapia igłowa oraz nnm Warszawa

Każda kobieta chce jak najdłużej zachować młody wygląd. A młody wygląd oznacza młodo wyglądającą skórę – jędrną, bez defektów, zmarszczek, cellulitu. Co zrobić, by tego dokonać szybko i skutecznie?

Mezoterapia nnm Warszawa

Mezoterapia nnm Warszawa to tak zwana bezigłowa mezoterapia wykonywana specjalistycznym urządzeniem NNM. Zabieg ten jest nowoczesną alternatywą w stosunku do klasycznej mezoterapii igłowej. Do stymulacji tkanek skóry i podawania aktywnych substancji wykorzystywane są specjalne, bardzo krótkie impulsy elektryczne. Te impulsy łagodzą też przekrwienia tkanki. Mezoterapia nnm Warszawa oparta jest na nowej technice, która nazywa się Aquaforeza. Jest to połączenie technologii laserowej i specjalnych impulsów elektrycznych. Owe połączenie pomaga wyjątkowo efektywnie reaktywować w tkankach odpowiednie procesy fizjologiczne. Te procesy mają wpływ między innymi na rozwój cellulitu, rozstępów, powstawanie zmarszczek. Ich aktywacja poprawia więc stan skóry, która sama się regeneruje.

Mezoterapia igłowa Warszawa

Mezoterapia igłowa Warszawa to zabieg, który określa się jako inwazyjny zabieg niechirurgiczny. Polega na ostrzykiwaniu przy pomocy strzykawki z igłą miejsc, które potrzebują substancji aktywnych, pobudzających skórę do regeneracji. Substancje aktywne wprowadza się w tkanki głębokie. Czasami może dojść do nakłucia naczynia krwionośnego i zasiniaczenia, dlatego warto ten zabieg przeprowadzić w piątek po południu, by przez weekend skóra mogła dojśc do siebie, znikły zaczerwienienia i minimalna opuchlizna. W ten sposób poprawia się jakoś skóry twarzy, dekoltu, szyi, a także ukrwienie głowy, co ma wpływ na zagęszczenie włosów.