Peeling rybkowy i akryl na paznokciach w Lublinie. Paznokcie akrylowe Lublin tanio

Istnieją dwie metody przedłużania paznokci – żelem lub akrylem. Obydwie prezentują się bardzo elegancko. Ale przed ich wykonaniem – na rękach w formie manicure lub na stopach w formie pedicure, nalezy odpowiednio przygptpwac do zabiegu dłonie i stopy. Ciekawą formą pozbycia się nagromadzonego martwego naskórka jest tak zwany fish pedicure.

paznokcie akrylowe Lublin tanio

Paznokcie akrylowe są bardzo bezpiecznym, ale przede wszystkim sprawdzonym sposobem, który pozwoli szybko i skutecznie wzmocnić delikatne i łamliwe paznokcie. Specjalny proszek akrylowy do paznokci charakteryzuje się przede wszystkim odpowiednią wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Niedrogie, ładne i silne paznokcie to przede wszystkim – paznokcie akrylowe lublin tanio. Manicure akrylowy wykonuje się przy pomocy specjalnego proszku. Podczas jego utwardzania jest możliwość wymodelowania kształtu paznokcia. Proszek jest samoutwardzający się, bez konieczności stosowania lampy UV. Nałożona na paznokieć warstwa proszkowanego akrylu pozostaje na nim przez około 3 tygodnie. Można stosować na paznokcie palców dłoni i stóp.

Pedicure rybkowy

Fish pedicure lublin to znana oferta na rynku usuwania martwego naskórka ze stóp i dłoni przy pomocy malutkich rybek, które żywią się martwym naskórkiem. To naturalny peeling, bardzo przyjemny i efektywny. Gatunek rybek garra rufa czyli brzana ssąca są znane od dawna. Rybki są brunatno-pomarańczowe. Osiągają do 14 cm długości. Mają bezzębne pyszczki. Rybki żyją w ciepłych wodach morskich, jakie oblewają wybrzeża Bliskiego Wschodu. Spotykane są w Jordanii, Syrii i Turcji. Tubylcy nazywają je rybkami szczęścia.