Mezoterapia w Lublinie. Mezoterapia igłowa oraz bezigłowa Lublin

Każdy człowiek zaczyna się starzeć. Nikt też nie ma idealnej skóry i pięknych włosów przez całe swoje życie. Aby zachować młodość jak najdłużej, ludzie są gotowi wydać fortunę na najnowocześniejsze zabiegi z dziedziny dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Czy jednak jest to konieczne? Ciekawą alternatywą jest udowodniony naukowo, skuteczny zabieg mezoterapii igłowej lub bezigłowej.

Mezoterapia igłowa Lublin

Mezoterapia igłowa Lublin to propozycja zabiegów inwazyjnych lecz niechirurgicznych. Wykonuje się je w gabinecie dermatologicznym lub w gabinecie prowadzonym przez lekarzy medycyny estetycznej. Polega ona na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry substancji aktywnych, które powodują zwiększenie nawilżenia skóry, jej elastyczności. Widoczną poprawę stanu skóry uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że zabieg mezoterapii igłowej jest niestety bolesny i zazwyczaj przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym.

mezoterapia bezigłowa lublin

Natomiast mezoterapia bezigłowa lublin to propozycja dla osób, które nie są odporne na ból, a również chcą w krótkim czasie uzyskać spektakularne efekty ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry, czy pozbyć się drobnych zmarszczek z twarzy, szyi lub dekoltu. Ta propozycja dotyczy również likwidacji cellulitu, rozstępów, przebarwień, spłycania blizn. Mezoterapia bezigłowa oparta jest na działaniu specjalnych impulsów elektrycznych, które powodują otwarcie kanalików skórnych, a tym samym zwiększają chłonność tkanek skóry i uzyskiwane jest lepsze działanie substancji aktywnych, jakie wprowadza się do skóry podczas samego zabiegu.