Długie i piękne rzęsy bez tuszu – long 4 lashes: efekty

Piękne rzęsy to coś, co często jest niestety determinowane genetycznie. Grube i długie rzęsy to jednak marzenie wielu kobiet, które czasami może zostać spełnione. Na rynku istnieją różnego rodzaju tusze do rzęs, które mają działać wielorako, jednak poprawiają sytuację tylko na chwilę. Dlatego wiele kobiet decyduje się na wykorzystanie serum do rzęs.
Serum do rzęs to preparat, który ma widocznie poprawić stan rzęs, jednak nie poprzez ich malowanie, a odżywienie cebulek. Po zastosowaniu serum rzęsy mają wyrosnąć gęstsze, czasami grubsze. To doskonała metoda odżywienia rzęs dla osób, które zniszczyły swoje naturalne rzęsy na przykład poprzez codzienne stosowanie tuszu wodoodpornego.

W przypadku serum Long 4 lashes efekty można zauważyć już po około trzech tygodniach stosowania. Należy się więc mimo wszystko uzbroić w cierpliwość. Mimo to preparat daje dobre rezultaty, w postaci między innymi wydłużenia rzęs.
Decydując się na zastosowanie serum należy pamiętać, że preparaty tego typu należy nakładać przy linii rzęs. Trzeba to robić precyzyjnie w taki sposób, aby substancja nie dostała się do oka.