Mezoterapia w Tarnowskich Górach. Mezoterapia igłowa oraz bezigłowa Tarnowskie Góry

Każdy człowiek pragnie jak najdłużej zachować młodość i piękny, zdrowy wygląd. Niestety, upływający czas działa na niekorzyść wszystkich po równo. Jednak obecny poziom medycyny estetycznej pozwala na znaczące opóźnienie efektów starzenia. Jednym z takich sposobów jest na przykład zabieg mezoterapii. Stosuje się dwa warianty tego leczenia w gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej. Jest to mezoterapia igłowa i bezigłowa.

Mezoterapia igłowa Tarnowskie Góry

Mezoterapia igłowa Tarnowskie Góry to znany i bezpieczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Jest to zabieg bezpieczny, ale bolesny i należy go wykonywać minimum z dwudniową przerwą w wychodzeniu z domu ze względu na możliwe działania niepożądane jak delikatna opuchlizna czy delikatne zsiniaczenia. Mezoterapia igłowa to zabieg, jaki przeprowadza się przy pomocy mikroigieł lub strzykawki z igłą. Nakłuwanie skóry i wstrzykiwanie w jej partie odpowiednich substancji odżywczych (witaminy, osocze, komórki macierzyste, kwas hialuronowy) daje spektakularne efekty już po pierwszym zastosowaniu.

Mezoterapia bezigłowa tarnowskie góry

Mezoterapia bezigłowa tarnowskie góry natomiast wykorzystuje specjalnie dobrane impulsy elektryczne, które stymulują otwarcie kanalików skóry, poprawiają jej ukrwienie i pozwalają na efektywne działanie podawanych substancji odżywczych. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.