Nowa era sztucznej opalenizny. Opalanie natryskowe – Salon kosmetyczny w Warszawie

Która z nas nie marzy o pięknej brązowej opaleniźnie? Zwłaszcza że za oknem robi się coraz cieplej i chętniej ubieramy krótkie spodenki czy sukienki. Ale blade ciało wystające spod ubrania niekoniecznie dobrze wygląda. Jak więc uzyskać piękną zdrową opaleniznę nie musząc leżeć godzinami na plaży albo balkonie?
Można wybrać się do solarium, Jest to cały czas bardzo popularna metody uzyskania opalenizny. Jednak wtedy narażamy się na działanie promieni UV a w zależności jak „leżałyśmy” na stole opalenizna może być nierówna.

 

Według mnie opcja zasługująca na przemyślanie to tzw. opalanie natryskowe. Jest to nowa metoda polegająca na spryskaniu ciała delikatną mgiełką opalizującą – brak niebezpiecznego promieniowania UV i pewność równomiernego rozprowadzenia mgiełki to duży plus tej metody. Można korzystać z tego rodzaju opalania zarówno w stroju kąpielowym lub nago. Salon kosmetyczny powinien dać Ci jednorazowy komplet bielizny dzięki czemu masz pewność ze nie pobrudzisz swojej. Opalanie natryskowe w Warszawie zyskuje coraz większe grono fanek. Powoli salon kosmetyczny nie mający tego w swojej ofercie będzie odchodził do lamusa.
Tak więc nie marnujmy czasu i szybko szukajmy dobre kosmetyczki i umawiajmy się na wizytę. Wszakże piękne opalone ciało cały czas jest w modzie i wygląda niesamowicie atrakcyjnie.