Odżywienie rzęs – produkty. Regenerum do rzęs – opinie

Długie i piękne rzęsy to coś, co zazwyczaj oferują producenci tuszów. Niestety, zastosowanie maskary nie daje trwałego efektu. Ponadto wodoodporne tusze często są powodem wysuszenia i kruszenia się rzęs. W jaki sposób można poprawić wygląd rzęs bez konieczności stosowania maskary?
Obecnie na rynku można znaleźć specjalne odżywki oraz sera do rzęs. Tego typu preparaty zawierają zazwyczaj wiele odżywczych substancji, które mają na celu ochronę już istniejących rzęs przed wpływem negatywnych czynników oraz odżywienie cebulek włosowych. W ten sposób możliwa jest poprawa wyglądu rzęs, choć przy stosowaniu tego typu produktów niezbędna jest systematyczność.

 

Regenerum do rzęs opinie zbiera różne. Warto pamiętać, że w tym przypadku również istnieją dwa produkty: odżywka i serum. Odżywkę nakłada się na rzęsy, natomiast serum aplikuje się blisko linii rzęs. Istotne jest, aby serum nie dostało się do oka, ponieważ niektóre substancje zawarte w produkcie mogą przyczynić się między innymi do powstawania podrażnień gałki ocznej.
Efekt stosowania tego typu preparatu można zauważyć zazwyczaj po kilku tygodniach. Tyle czasu potrzeba, aby pojawiły się nowe, mocne rzęsy.