Usuwanie zmarszczek – zabieg mało inwazyjny. Nici liftingujące Wrocław

Wiele osób marzy o zabiegu, który umożliwiłby nieinwazyjną redukcję zmarszczek. Obecnie istnieje tego typu sposób, choć warto pamiętać, że, tak jak wszystkie mało inwazyjne zabiegi, warto jest zastosować go od razu po zauważeniu pierwszych zmian. Dlaczego warto zdecydować się na zabieg wprowadzenia w skórę nici liftingujących?
Nici liftingujące to nie tak nowa metoda terapii, jednak obecnie została wprowadzona na dużą skalę. Zabieg polega na wprowadzeniu nici w obszary skóry, która zaczyna się starzeć lub na której pojawiły się już zmiany w postaci zmarszczek.

 

Zabieg można przeprowadzać właściwie w każdym wieku, jednak warto wcześniej dowiedzieć się, w jaki sposób działają nici.
Nici liftingujące wprowadzone w skórę mają na celu pobudzenie produkcji kolagenu. To oznacza, że dzięki nim można nie tylko zredukować zmarszczki, ale także poprawić owal twarzy. Najczęściej jednak stosuje się je przy zmarszczkach czoła czy tych, które pojawiają się pod oczami. Nici są rozpuszczalne i po pewnym czasie pozostają wyłącznie efekty zabiegu.
Decydując się na nici liftingujące Wrocław warto zdecydować się na profesjonalną klinikę. Choć zabieg jest prosty, to jednak zawsze warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów.