Jaki krem wybrać? Naturalny krem do twarzy do cery normalnej i suchej bez parabenów

Obecnie nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić codziennej pielęgnacji bez kremów. Krem do twarzy, balsam do ciała, krem odżywka do włosów. Wymieniać można bez końca. Ważne jest aby krem był naturalny, ekologiczny na podstawie wyciągów z roślin. A rodzaj można wybierać dowolny: dostosowany do danego rodzaju cery, lub taki, który pomoże na dany problem.
Na przykład naturalny krem do twarzy do cery suchej nie pomoże osobie, która zmaga się z tłustą cerą.

 

Taki krem tylko spotęguje jej problem. W takim przypadku należy zastosować krem do cery tłustej, który reguluje wydzielanie się tłustego sebum. Jeżeli nie wiesz jaki masz rodzaj cery dobrym wyjściem jest zastosowanie naturalny krem do twarzy do cery normalnej. Jest to uniwersalny specyfik dostosowany do każdego rodzaju cery. Istnieje wiele możliwości. Wystarczy pójść do drogerii lub apteki i zapytać się sprzedawcy. Lub poszukać w sieci. Wpisać w wyszukiwarkę np. naturalny krem do twarzy do cery suchej i zobaczyć co nam wyskoczy.
Krem, jako że jest “najbliżej”: naszej skóry, ma z nią bezpośrednią styczność powinien być dobrze dobrany. Nie warto na nim oszczędzać, bo potem nadrobimy to wydatkami na zabiegi upiększające lub lifting twarzy.