Lifting bez naciągania skóry – nici aptos Warszawa

Zabiegi z udziałem nici liftingujących są obecnie polecane coraz częściej. Dlaczego tego typu metoda zyskuje coraz większą popularność i w jakich celach można ją wykorzystać?
Jak sama nazwa wskazuje, nici liftingujące służą przede wszystkim do minimalizowania i likwidacji zmarszczek. Jednak nici liftingujące to tak naprawdę coś więcej. Dzięki wprowadzeniu ich pod skórę możliwe jest uaktywnienie produkcji kolagenu, która to zmniejsza się wraz z wejściem w dwudziesty rok życia. Po trzydziestym roku życia z tego właśnie powodu zaczynają pojawiać się widoczne zmarszczki oraz opadanie owalu twarzy.

 

Nici liftingujące pozwalają na uniknięcie tego problemu.
Odpowiednie nici mogą być też zastosowane w innych częściach ciała. Dzięki nim można poprawić między innymi stan piersi. W porównaniu do innych zabiegów, ten jest prawie bezinwazyjny. Nici same rozpuszczają się w skórze, dzięki czemu pozostaje tylko efekt ich działania.
Nici aptos Warszawa pozwalają na wykorzystanie tego zabiegu w trudniejszych przypadkach, gdy na przykład tkanka tłuszczowa lub sama skóra są bardzo cienkie. W niektórych sytuacjach mogło stanowić to przeciwwskazanie do zabiegu. Obecnie należy poszukać jedynie kliniki, która wykorzystuje nici Aptos.