Łagodzenie bólu gardła. Lek do picia na przeziębienie. Ból gardła

Mając przeziębienie ból gardła będzie nam dokuczał. Dostępne są najróżniejsze specyfiki od bólu gardła, tabletki do ssania działają niestety tylko chwilę, lepiej więc sięgnąć po lek przeciwbólowy w tabletkach. Warto też płukać przeziębienie ból gardła wodą z sodą i solą. Ogólnie gardło lubi ciepłe napoje, one też łagodzą ból. Jeśli jest taka możliwość pijmy herbatę z miodem i cytryną.

Lek do picia na przeziębienie.

Kupując lek do picia na przeziębienie, wybieramy spośród wielu dostępnych w aptece. Czasem jest to trudny wybór. Specyfików jest naprawdę dużo. Możemy kupić: gripex, febrisan, fervex, apap, czy polopirynę. Lepszym wyborem są zawiesiny do sporządzenia gorącego napoju, przynoszą ulgę choremu ciału i rozgrzewają.

przeziębienie ból gardła

Zwróćmy uwagę na skład leku, lepiej żeby był to lek złożony, składający się z różnych, właściwie połączonych składników. Walory smakowe są mniej ważne, choć dobry smak szybciej zachęci do spożycia. Musimy wybrać lek, który zaakceptuje nasz organizm, nie zawsze skład leku mu odpowiada.
Minusem leków do picia jest sposób podania. Nie zawsze dysponujemy gorąca wodą i szklanką, łatwiej połknąć tabletkę popijając wodą z butelki.