Moc olejków zapachowych – dobry olejek arganowy i sosnowy – sklep

Relaks jest czymś co każdy z nas potrzebuje aby normalnie funkcjonować. Dzisiejsze tempo życia zmusza nas do życia w ciągłym stresie i napięciu. Ciągle gdzieś się spieszymy, nie mamy na nic czasu a najmniej mamy go dla siebie samych. Warto się nad tym zastanowić i znaleźć trochę czasu w swoim kalendarzy np. na masaż.

Masaż relaksujący najlepiej wykonać w salonie specjalnie do tego przystosowanym. Wykwalifikowany masażysta potrafi zdziałać cuda. Do masażu wybiera się specjalnie dobrane olejki zapachowe. Jaśmin na rozluźnienie i odstresowanie, eukaliptus na wywołanie uczucia świeżości, lawenda na zmęczenie, olejek sosnowy na rozgrzanie i wiele innych. Potęguje to uczucia jakie powstają podczas masażu i pomaga nam zrelaksować się w 100%.

Masażysta naciera ciało olejkiem (w tym przypadku przydaje się dobry olejek arganowy), a następnie masuje każdą partię mięśni. Genialnym rozwiązaniem jest też masaż gorącymi kamieniami – uczucie jakie powstaje przy zabiegu nie da się porównać z żadnym innym.
Relaksujący masaż możemy zrobić też same w domowym zaciszu. Wystarczy zaopatrzyć się w olejki zapachowe (każdy sklep drogeryjny powinien mieć w swojej ofercie co najmniej kilka do wyboru), poprosić męża o pomoc i do dzieła!