Zabieg laserowy nie tylko do depilacji – zabieg icoone

Zabiegi laserowe wcześniej kojarzone były prawie wyłącznie z depilacją. Dziś światło lasera jest stosowane między innymi przy usuwaniu pękniętych naczynek krwionośnych czy przebarwień. Obecnie możliwe jest także usunięcie w ten sposób zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ogólną poprawę stanu skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu. Jaki zabieg umożliwia uzyskanie tego typu rezultatów?

 

Zabieg icoone to swoistego rodzaju masaż światłem lasera. Taki efekt jest możliwy dzięki zastosowaniu zupełnie innego typu urządzeń, które umożliwiają odpowiednie rozprowadzenie lasera po skórze. Specjalne urządzenie umożliwia również szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Dzieje się to dzięki podgrzaniu komórek. Wszystko to dzieje się w taki sposób, by było jak najbardziej bezpieczne dla pacjenta, a jednocześnie było najbardziej efektywne.

 

Dzięki temu, że zabieg praktycznie nie ingeruje w ciało, oprócz miejsc, gdzie jest to konieczne, Icoone jest bezpieczny i zalecany osobom na przykład po operacjach. Laserowe światło można w tym przypadku wykorzystać do zlikwidowania lub co najmniej złagodzenia takich problemów jak obrzęki czy sztywnienie mięśni. Dlatego coraz częściej z takiej możliwości korzystają również sportowcy.