Mezoterapia w Krakowie. Mezoterapia bezigłowa i igłowa Kraków opinie

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej nowoczesnych zabiegów medycyny kosmetycznej, która zapewnia błyskawiczne efekty odmłodzenia skóry w postaci likwidacji przebarwień, spłycenia zmarszczek, likwidacji wiotkości skóry, a także zmniejszenia cellulitu oraz rozstępów. Pomaga też w przywróceniu naturalnej gęstości włosów.

Mezoterapia bezigłowa kraków

Mezoterapia bezigłowa kraków jest najnowocześniejszym, a jednocześnie bezbolesnym i nieinwazyjnym systemem, który pomaga odmłodzić skórę. Odmłodzenie skóry następuje poprzez stymulowanie tkanek przez delikatne elektrowstrząsy. W ten sposób transport substancji aktywnych jest głębszy oraz bardziej efektywny. Mezoterapię bezigłową określa się jako największe osiągnięcie technologiczne medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa kraków opinie

Mezoterapia igłowa zwana jest inaczej jako mezoterapia iniekcyjna to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niemu do skóry właściwej zostaje dostarczona odpowiednia dawka kwasu hialuronowego, a także substancji aktywnych. Tymi substancjami są najczęściej witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnej strzykawki i igły. Substancje aktywne trafiają bezpośrednio do miejsc, które ich potrzebują, a skóra jest dodatkowo stymulowana do odnowy poprzez nakłucia. Mezoterapia igłowa kraków opinie są bardzo różne, ale na pewno pozytywne. Największym mankamentem tego zabiegu, na który wskazują pacjenci, jest jego bolesność.