O mezoterapii słów kilka. Mezoterapia bezigłowa i igłowa Radom

Mezoterapia pomaga w zachowaniu młodego wyglądu. Zabieg może być przeprowadzany przy pomocy igieł lub być bezigłowy. Polega przede wszystkim na dostarczaniu do głębszych warstw skóry zbawiennych składników. Są to między innymi: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, aminokwasy. Mogą być też i witaminy, a także kofeina czy nawet odpowiednie sole mineralne. Mezoterapia odmładza, nawilża, jak również i skutecznie regeneruje skórę.

Mezoterapia bezigłowa Radom

Mezoterapia bezigłowa Radom to nowa, ale ważne – potwierdzona naukowo – metoda, która ułatwia efektywne przenikanie kosmetyków w głąb skóry. Dzieje się tak poprzez otwarcie kanałów. Pomocne w tym są sygnały elektryczne i specyficzne rodzaje przebiegów. Impulsy elektryczne powodują łatwiejsze wnikanie odżywczych składników, jakie zawierają dedykowane temu zabiegowi kosmetyki. Mezoterapia wykorzystuje tak zwane zjawisko elektroporacji.

Mezoterapia igłowa Radom

Mezoterapia igłowa Radom to bardziej inwazyjna metoda poprawiająca stan skóry. Pomaga nie tylko ją odżywić, ale i spłycić zmarszczki, a także pomóc w walce z nieestetycznymi niedoskonałościami. W głąb skóry wprowadza się substancje aktywne. A one działają niemal od razu na jej przebudowę. Zabieg stosuje się, aby zregenerować skórę, pomóc w jej szybkim jej odmłodzeniu, jak również redukcji cellulitu oraz rozstępów. Zabieg jest bezpieczny. Terapia dotyczy całego ciała, ale przede wszystkim stosuje się ją w odmładzaniu twarzy, dekoltu i szyi oraz głowy.