Zabieg złuszczający skórę i usuwający zmarszczki. Peeling vi peel

Wiele osób marzy o usunięciu zmarszczek czy innych niedoskonałości skóry. Obecnie kliniki medycyny estetycznej oferują różnego typu zabiegi, które mogą być mniej lub bardziej inwazyjne. Zazwyczaj o tym, czy konkretny zabieg może zostać przeprowadzony decyduje specjalista. Warto jednak dowiedzieć się, co obecnie jest możliwe.

 

Usuwanie niewielkich zmarszczek oraz przebarwień możliwe jest często za pomocą specjalnych peelingów. Jednak decydując się na konkretny zabieg warto jest sprawdzić wcześniej jego efektywność. Obecnie jednym z zabiegów, który szybko daje widoczne rezultaty jest peeling vi peel. Co warto o nim wiedzieć?

 

Tego typu zabieg jest wykonywany przy pomocy środków o dość silnym działaniu. W skład mieszanki do takiego peelingu wchodzi między innymi kwas salicylowy czy witamina C. Jednak, mimo to, zastosowane składniki dają bardzo dobre efekty przy minimalizacji dyskomfortu, co jest istotne dla wielu osób. Tego typu zabieg może być przeprowadzany między innymi w przypadku skóry trądzikowej oraz suchej, co jest jego sporą zaletą.
Tak samo jak w przypadku innych zabiegów z zastosowaniem kwasów konieczne jest unikanie opalania się oraz stosowania kremów z wysokim filtrem.