Multi Multi – zasady gry, jak obstawiać liczby

Gry liczbowe to jedna z rozrywek, która jest bardzo atrakcyjna dla wielu osób. Obecnie Totalizator Sportowy umożliwia udział w różnego rodzaju grach liczbowych. Multi Multi to jedna z gier o innych zasadach niż standardowy Duży Lotek. W jaki sposób można obstawiać liczby w przypadku Multi Lotka i co biorą pod uwagę osoby, które grają w tę grę regularnie?

 

W przypadku gry Multi Multi wybiera się dziesięć liczb. Losowanie odbywa się dwa razy dziennie, dlatego chcąc zagrać w konkretnym dniu na przykład wieczorem, należy wykupić zakład po godzinie 14. 00. Losowanie wieczorne jest transmitowane o 21. 40. W każdym losowaniu maszyna losuje dwadzieścia liczb z osiemdziesięciu. Daje to wrażenie dużego prawdopodobieństwa wygranej, jednak szansa na trafienie wszystkich dziesięciu liczb nadal jest dość niewielka. Aby grać o większą nagrodę niż 250 000 złotych można zdecydować się na dodatkowe obstawienie liczby, która padnie jako ostatnia. Zakupienie zakładu z plusem daje szansę na wygraną 2 500 000 złotych.
Regularni gracze często decydują się na obstawianie liczb korzystając ze statystyki. W przypadku takiej gry jak Multilotek statystyki liczb są interesujące dla graczy zwłaszcza pod kątem powtarzających się numerów. Tylko niektórzy typujący wolą skupić się na liczbach, które pojawiały się rzadko w ostatnich losowaniach.